آرشیو اخبار
آرشیو اخبار لیست اخبار موجود در سایت
آرشیو اخبار
 • جهت مشاهده جزئیات خبر روی کلید مشاهده جزئیات کلیک نمایید.
 • راهنمای نصب UpToDate 20.2 بر کامپیوتر
 • تاریخ درج خبر : 1391/9/16    NEW    
 • مشاهده جزئیات

  پس از تهیه DVD حاوی UpToDate 20.2 از انتشارات سالکان با توجه با راهنمای زیر اقدام به استفاده از آن نمایید.


  ابتدا DVD  حاوی  UpToDate 20.2 را در درایو کامپیوتر خود قرار دهید. صفحه ای که بصورت Autorun اجرا می شود را ببندید و به My Computer بروید. سپس بر روی درایو CD/DVD راست کلیک کرده گزینه Open را انتخاب نمایید. پس از اینکه محتویات dvd  به شما نشان داده شد به مسیر Docs <- Autoplay بروید. محتویات موجود فولدر Docs را بطور کامل درون یک فولدر با نام Uptodate 20.2 بر روی یکی از درایوهای کامپیوتر خود کپی کنید. سپس جهت اجرای UpToDate وارد فولدر مورد نظر شده و فایل mobiuptodate.htm  را با مرورگر Firefox اجرا نمایید.

  برای اجرای UpToDate 20.2 باید مروگر Firefox روی کامپیوتر شما نصب شده باشد.در صورتیکه این مرورگر بر روی کامپیوتر شما موجود نمی باشد می توانید آن را از مسیر زیر بر داشته و روی کامپیوتر خود نصب نمایید.

  CD/DVD -> Autoplay -> Software -> Firefox Setup 16.0.2.exe
 • راهنمای نصب UpToDate 20.2 بر روی تبلت ها و گوشیهای با سیستم عامل iOS
 • تاریخ درج خبر : 1391/9/16    NEW    
 • مشاهده جزئیات

  پس از تهیه DVD حاوی UpToDate 20.2 از انتشارات سالکان با توجه با راهنمای زیر اقدام به استفاده از آن نمایید.


  ·          راهنمای نصب UpToDate 20.2 بر روی تبلت ها و گوشیهای با سیستم عامل iOS

  برای انتقال فایل از کامپیوتر به iPad، iPod یا iPhone یا نصب برنامه روی این دستگاه ها می توانید از راه های مختلفی استفاده نمایید. یکی از ساده ترین روش ها استفاده از برنامه iTune است. برنامه iTune را می توانید روی CD ای که همراه دستگاه خود خریداری کرده اید پیدا کنید. برنامه iTune را روی کامپیوتر خود نصب و آن را اجرا نمایید. دستگاه خود را از طریق کابل USB به کامپیوتر وصل نمایید و از منوی سمت چب برنامه iTune دستگاه خود را انتخاب نمایید.

  برای باز کردن برنامه Uptodate 20.2   در دستگاه شما می توان از برنامه های مختلفی استفاده کرد. یکی از این برنامه ها iFileExplorer است. این برنامه را می توانید از مسیر زیر برداشته و به وسیله iTune روی دستگاه خود نصب نمایید. (البته تنها گوشی هایی که سیستم عامل آنها jailbreak شده است می توانند از این روش این نرم افزار را نصب کنند.)

  CD/DVD -> Autoplay -> Software -> iFileExplorer-V-3.30.ipa

  پس از نصب نرم افزار iFileExplorer روی گوشی خودDVD  حاوی UpToDate 20.2 را در درایو کامپیوتر خود قرار دهید. صفحه ای که بصورت Autorun اجرا می شود را ببندید و به My Computer بروید. سپس بر روی درایو CD/DVD راست کلیک کرده گزینه Open را انتخاب نماببد. پس از اینکه محتویات dvd  به شما نشان داده شد به مسیر -> Docs Autoplay بروید. محتویات موجود فولدر Docs را بطور کامل درون یک فولدر با نام Uptodate 20.2 بر روی کامپیوتر خود کپی کنید. سپس با استفاده از نرم افزار winrar آن فولدر را به صورت zip درآورید. ( نرم افزار winrar را می توانید از مسیر زیر نصب کنید.)

  CD/DVD -> Autoplay -> Software -> Winrar 3.91.exe

  سپس دستگاه خود را دوباره به کامپیوتر وصل کرده و نرم افزار iTunes را اجرا کنید و از منوی سمت چپ دستگاه خود را انتخاب کنید.  سپس به تب App رفته و فولدر zipشده ی UpToDate 20.2 را با استفاده از نرم افزار iFileExplorer روی گوشی خود انتقال دهید. پس از انتقال کامل UpToDate بر روی گوشی خود، دستگاه خود را از کامپیوتر جدا کرده و در داخل دستگاه خود بر روی نرم افزار iFileExplorer رفته و از آن طریق فولدر زیپ UpToDate را Unzip کرده و در آنجا وارد فولدر UpToDate  شوید و فایل mobiuptodate.htm را اجرا کنید.

 • راهنمای نصب UpToDate 20.3بر روی گوشیهای با سیستم عامل Windows Mobile
 • تاریخ درج خبر : 1391/9/16    NEW    
 • مشاهده جزئیات

  پس از تهیه DVD حاوی UpToDate 20.3 از انتشارات سالکان با توجه با راهنمای زیر اقدام به استفاده از آن نمایید.

  ·          راهنمای نصب UpToDate 20.2 بر روی گوشیهای با سیستم عامل  Windows Mobile:

  ابتدا DVD حاوی UpToDate 20.3 را در درایو کامپیوتر خود قرار دهید. صفحه ای که بصورت Autorun اجرا می شود را ببندید و به My Computer بروید. سپس بر روی درایو CD/DVD راست کلیک کرده گزینه Open را انتخاب نمایید. پس از اینکه محتویات dvd  به شما نشان داده شد به مسیر Docs <- Autoplay بروید. .محتویات موجود فولدر Docs را بطور کامل درون یک فولدر با نام Uptodate 20.2 بر روی مموری کارت گوشی خود کپی کنید.

  برای اجرای UpToDate 20.3 بر روی گوشی شما، باید مروگر Opera روی گوشی شما نصب شده باشد.

  در صورتیکه این مرورگر بر روی گوشی شما موجود نمی باشد می توانید آن را از مسیر زیر برداشته و روی گوشی خود نصب نمایید.

  CD/DVD -> Autoplay -> Software -> Opera_WindowsMobile.cab

  پس از اجرای مرورگر Opera با وارد کردن عبارت /file://localhost در قسمت address bar مرورگر خود لیست فولدر های موجود روی حافظه گوشی خود را خواهید دید. وارد فولدر  Uptodate 20.3 شوید و فایل mobiuptodate.htm را اجرا کنید.

 • راهنمای نصب UpToDate 20.3 بر روی تبلت ها و گوشهای با سیستم عامل آندروید
 • تاریخ درج خبر : 1391/9/16    NEW    
 • مشاهده جزئیات

  پس از تهیه DVD حاوی UpToDate 20.3 از انتشارات سالکان با توجه با راهنمای زیر اقدام به استفاده از آن نمایید.


  ·          راهنمای نصب UpToDate 20.3 بر روی تبلت ها و گوشیهای با سیستم عامل آندروید:

  ابتدا DVD  حاوی  UpToDate 20.3 را در درایو کامپیوتر خود قرار دهید. صفحه ای که بصورت Autorun اجرا می شود را ببندید و به My Computer بروید. سپس بر روی درایو CD/DVD راست کلیک کرده گزینه Open را انتخاب نمایید. پس از اینکه محتویات dvd  به شما نشان داده شد به مسیر Docs<- Autoplay بروید. محتویات موجود فولدر Docs را بطور کامل درون یک فولدر با نام Uptodate 20.3 بر روی مموری کارت گوشی خود کپی کنید.

  برای اجرای UpToDate 20.3 بر روی گوشی شما، باید مروگر Firefox روی گوشی شما نصب شده باشد.در صورتیکه این مرورگر بر روی گوشی شما موجود نمی باشد می توانید آن را از مسیر زیر بر داشته و روی گوشی خود نصب نمایید.

  CD/DVD -> Autoplay -> Software -> Firefox.v14.0.apk

  پس از نصب Firefox بر روی گوشی خود آن را اجرا کنید. با وارد کردن عبارت ///:file در قسمت address bar مرورگر Firefox لیست فولدر های موجود بر روی حافظه گوشی خود را مشاهده می کنید. وارد فولدر مربوط به UpToDate 20.3شوید و فایل mobiuptodate.htm را اجرا نمایید.

 • UpToDate 20.3 آماده ارائه به مشتریان عزیز می باشد.
 • تاریخ درج خبر : 1391/9/16    NEW    
 • مشاهده جزئیات

  نرم افزار آموزشی UpToDate نسخه 20.3 (مخصوص انواع کامپیوتر ها، تبلت ها و گوشی ها با هر نوع سیستم عاملی) در یک DVD با قیمت 100،000 ریال آماده ارائه به مشتریان عزیز می باشد.


  لطفا جهت تهیه این نرم افزار با انتشارات سالکان تماس بگیرید.

آدرس: تهران - خیابان جمالزاده - کوچه مهاجری خامنه (کوچه اعزازی) - پلاک 4 - زنگ 2  تلفن: 66565023 021  فکس: 66565024 021  همراه: 2361 137 0912