جزئیات خبر
راهنمای نصب UpToDate 20.2 بر روی تبلت ها و گوشیهای با سیستم عامل iOS
  • تاریخ درج خبر : 1391/9/16    NEW    

پس از تهیه DVD حاوی UpToDate 20.2 از انتشارات سالکان با توجه با راهنمای زیر اقدام به استفاده از آن نمایید.


·          راهنمای نصب UpToDate 20.2 بر روی تبلت ها و گوشیهای با سیستم عامل iOS

برای انتقال فایل از کامپیوتر به iPad، iPod یا iPhone یا نصب برنامه روی این دستگاه ها می توانید از راه های مختلفی استفاده نمایید. یکی از ساده ترین روش ها استفاده از برنامه iTune است. برنامه iTune را می توانید روی CD ای که همراه دستگاه خود خریداری کرده اید پیدا کنید. برنامه iTune را روی کامپیوتر خود نصب و آن را اجرا نمایید. دستگاه خود را از طریق کابل USB به کامپیوتر وصل نمایید و از منوی سمت چب برنامه iTune دستگاه خود را انتخاب نمایید.

برای باز کردن برنامه Uptodate 20.2   در دستگاه شما می توان از برنامه های مختلفی استفاده کرد. یکی از این برنامه ها iFileExplorer است. این برنامه را می توانید از مسیر زیر برداشته و به وسیله iTune روی دستگاه خود نصب نمایید. (البته تنها گوشی هایی که سیستم عامل آنها jailbreak شده است می توانند از این روش این نرم افزار را نصب کنند.)

CD/DVD -> Autoplay -> Software -> iFileExplorer-V-3.30.ipa

پس از نصب نرم افزار iFileExplorer روی گوشی خودDVD  حاوی UpToDate 20.2 را در درایو کامپیوتر خود قرار دهید. صفحه ای که بصورت Autorun اجرا می شود را ببندید و به My Computer بروید. سپس بر روی درایو CD/DVD راست کلیک کرده گزینه Open را انتخاب نماببد. پس از اینکه محتویات dvd  به شما نشان داده شد به مسیر -> Docs Autoplay بروید. محتویات موجود فولدر Docs را بطور کامل درون یک فولدر با نام Uptodate 20.2 بر روی کامپیوتر خود کپی کنید. سپس با استفاده از نرم افزار winrar آن فولدر را به صورت zip درآورید. ( نرم افزار winrar را می توانید از مسیر زیر نصب کنید.)

CD/DVD -> Autoplay -> Software -> Winrar 3.91.exe

سپس دستگاه خود را دوباره به کامپیوتر وصل کرده و نرم افزار iTunes را اجرا کنید و از منوی سمت چپ دستگاه خود را انتخاب کنید.  سپس به تب App رفته و فولدر zipشده ی UpToDate 20.2 را با استفاده از نرم افزار iFileExplorer روی گوشی خود انتقال دهید. پس از انتقال کامل UpToDate بر روی گوشی خود، دستگاه خود را از کامپیوتر جدا کرده و در داخل دستگاه خود بر روی نرم افزار iFileExplorer رفته و از آن طریق فولدر زیپ UpToDate را Unzip کرده و در آنجا وارد فولدر UpToDate  شوید و فایل mobiuptodate.htm را اجرا کنید.